بیانیه ی شورای عالی بسیج دانش آموزی در محکومیت آل سعود

امروز مورخ 94/2/2 (بیانیه ی شورای عالی بسیج دانش آموزی استان خراسان جنوبی در محکومیت کشتار وحشیانه ی مردم بی گناه یمن توسط آل سعود) در صبحگاه توسط خواهر شبانی قرائت شد.

بخشی از متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

« الّذین آمنوا یقاتلون فی سبیل الله و الّذین کفروا یقاتلون فی سبیل الطّاغوت فقاتلوا اولیاء الشّیطان ان کیدالشّیطان کان ضعیفا» سوره نساء آیه76

قریب به یک ماه از حملات وحشیانه آل سعود جنایتکار و بمباران یمن و مردم مظلوم و بی گناه آن می گذرد. هر شب و روز در میان سکوت معنادار مجامع بین المللی و بهت و حیرت جهانیان تعداد زیادی از مردان، زنان و کودکان و دانش آموزان به خاک و خون کشیده می شوند و تاسیسات زیربنایی یک ملت به پا خاسته و بیدار با خاک یکسان می شود.

طنز تلخ این درد منشی ها آن استکه آل سعود که روی مستبدترین حکومت های عالم را سپید کردهاست و مردمش از حداقل های آزادی و دمکراسی بی بهره اند به بهانه حمایت از قانون اساسی یمن به کشتار زنان و کودکان و دانش آموزان بی گناه اقدام می کند و مدعیان صلح و آرامش جهانی، آمریکا و صهیونیسم جنایتکار، نیز با بی شرمی حمایت می کنند.

اکنون شورای عالی بسیج دانش آموزی استان خراسان جنوبی ضمن محکوم کردن جنایات آل سعود:

1- همبستگی و حمایت خود را با ملت قهرمان یمن اعلام نموده و مجدانه از ایشان درخواست می نماییم تا با همدلی و اتحاد همه قبایل در برابر متجاوزان، مقاومت و ایستادگی نمایند و از عزت، کرامت ملی و تمامیت ارضی، ارزش ها و عظمت خود دفاع کنند.

2- اینک که رهبر بیداردلان جهان، امام المسلمین، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظلّه العالی) در خصوص یمن هشدار دادند و فرمودند:« من هشدار می دهم به سعودی ها از این حرکت جنایت آمیزی که در یمن می کنند باید دست بردارند»

ما دانش آموزان بسیجی خراسان جنوبی ضمن آمادگی، تبعیت کامل خود را از منویات مقام عظمای ولایت اعلام می نماییم.

3- بی شک هانگونه که مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) فرمودند« سعودی ها در این ماجرا قطعا ضربه خواهند خورد و بینی آنها به خاک مالیده خواهد شد» و وعده الهی محقق خواهد شد. ان شاء الله

«ان تنصرالله ینصرکم و یثبّت اقدامکم»

/ 0 نظر / 28 بازدید